Instalacje sanitarne

Instalacje sanitarne firmy Duel – niezawodność i wygoda

Instalacje sanitarne Duel Systemy grzewcze klimatyzacjeWewnętrzne instalacje sanitarne

Zajmujemy się kompleksową budową instalacji sanitarnych, montażem rur kanalizacyjnych, WC, oraz zestawów pod-tynkowych.

Instalację sanitarną można porównać do krwioobiegu w żywym organizmie. Bez niej funkcjonowanie większości urządzeń gospodarstwa domowego jest po prostu niemożliwe. Natomiast wadliwa instalacja sanitarna może stać się źródłem wielu poważnych awarii i narazić właściciela na wysokie koszta napraw. Z pewnością nieraz zastanawiałeś się, jakie byłyby skutki zalania Twojego mieszkania przez wodę… korzystając z usług naszej firmy nie musisz się tym już więcej martwić.

Dlaczego warto wybrać instalację sanitarną firmy Duel?

Jeśli chcesz założyć lub zmodernizować instalację sanitarną nasza oferta z pewnością Cię zainteresuje. Budowa wewnętrznych instalacji sanitarnych to nasza specjalność. Zakładamy je w lokalach, mieszkaniach, domach jednorodzinnych oraz wielorodzinnych. Całość prac przeprowadzana jest w oparciu o projekt przygotowywany przez naszych fachowców, mający zapewnić wygodę eksploatacji instalacji w przyszłości. Wszystkie prace przeprowadzają wykwalifikowani pracownicy, dbający nie tylko o techniczną jakość wykonania ale również o jego estetykę. Instalacja może być umieszczona pod- jaki i nad-tynkowo. Dzięki temu nasze instalacje sanitarne nie tylko znakomicie spełniają swoją funkcję, ale również prezentują się bardzo estetycznie.

Instalacje sanitarne Duel – dostosowane do Twoich potrzeb

Nasze instalacje mogą zawierać wszelkie potrzebne przyłącza i odpływy we wskazanych przez Ciebie miejscach (pralka, zmywarka, umywalka, zlewozmywak).

Gwarantuje to wygodę i komfort korzystania ze wszystkich urządzeń. Będziesz mógł zapomnieć o zatykających się odpływach i toaletach, zalewających wszystko dookoła kranach i tajemniczych strugach wody wypływających z bliżej niezidentyfikowanych szczelin. Wysoka jakość stosowanych przez nas materiałów zapewnia wysoką bezawaryjność instalacji. Ciepła woda może pochodzić z wybranych przez Ciebie urządzeń – elektrycznego podgrzewacza lub kotłów CO. Nasza instalacja może zostać zintegrowana z systemem centralnego ogrzewania, tak by zapewniać przyjemne ciepło Tobie i Twoim bliskim nawet w chłodne, zimowe noce.

Ciepła woda użytkowa Duel instlacje grzewczeEkologiczna i oszczędna instalacja sanitarna

Ciepła woda płynąca w Twojej nowej instalacji może pochodzić z przyjaznego dla środowiska naturalnego źródła energii jakim są panele słoneczne. Może również zostać zintegrowana z dowolnym systemem ogrzewania domu zaprojektowanym w celu zmniejszenia kosztów eksploatacyjnych. Wydasz znacznie mniej pieniędzy na rachunki. Z pewnością znasz wiele lepszych celów, na jakie można je przeznaczyć.

Sposoby budowania instalacji sanitarnych

Instalacje zgrzewane

Wykonywane z rurek PCV charakteryzują się prostym montażem i korzystną ceną. Ich zakładanie odbywa się przy użyciu specjalnej zgrzewarki. Doskonale sprawdzają się w każdym nowoczesnym domu.

Instalacje lutowane

Metalowe rurki spajane są za pomocą lutowania. Instalację wyróżnia duża odporność na korozję, ten rodzaj przez wielu hudraulików uważany jest za “długowieczny”.

Instalacje zaciskane

Odznaczają się wysoką szczelnością i wytrzymałością. Cechuje je wysoka bezawaryjność niestety za wyższą cenę. Prawidłowy montaż tej instalacji wymaga wprawy, dlatego warto będzie skorzystać z usług naszych fachowców.

Ogrzewanie oraz przygotowanie ciepłej wody użytkowej

Kolektory słoneczne

Upalne lato nie zawsze musi być utrapieniem. Podczas gdy inni narzekają na gorąc – Ty oszczędzasz. Instalacja firmy Duel może współpracować z ekologicznym źródłem energii jakim są panele słoneczne, zapewniając darmową, ciepłą wodę użytkową latem i w słoneczne dni.

Pompy ciepła

Instalacja może zostać połączona z różnymi rodzajami pomp ciepła, woda-woda czy woda-powietrze. Wykorzystanie pomp ciepła przynosi znaczne oszczędności, zwłaszcza w czasie umiarkowanych różnic temperatur, czyli przez większą część sezonu grzewczego. Aby poznać więcej szczegółów dotyczących korzyści płynących z użytkowania pomp ciepła – skontaktuj się z naszymi doradcami.

Kanalizacja sanitarna

Firma Duel oferuje kompleksową budowę kanalizacji sanitarnej. Nasza instalacja wykonywana jest z wysokiej jakości rur i komponentów, co gwarantuje jej trwałość. Podejmujemy się zarówno budowy kanalizacji sanitarnej od podstaw, jak i wszelkiego rodzaju modernizacji, napraw i udogodnień.

DUEL logo