Klimatyzacja Zabrze

Klimatyzacja Duel systemy grzewcze klimatyzacjeZadbaj o atmosferę

Na pewno wiele razy doświadczyłeś na sobie samym, jak bardzo dokuczliwe potrafią być letnie upały. Obniżają one nie tylko samopoczucie i przyczyniają się do występowania chorób oraz zasłabnięć, ale w sposób negatywny wpływają na wydajność pracy. Badania naukowe niezbicie dowodzą, że w przegrzanych pomieszczeniach ludzie stają się nerwowi i agresywni. Łatwo o konflikty, a trudniej o racjonalne myślenie i dobre pomysły.

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, sklep lub zakład usługowy – montaż klimatyzacji przełoży się bezpośrednio na Twoje zyski. Klienci znacznie chętniej odwiedzają latem pomieszczenia, w których panuje przyjemny chłód, pozostają w nich dłużej i dokonują większych zakupów. Montaż klimatyzacji może być Twoją tajną bronią, w walce z konkurencją.

Z pewnością warto skorzystać z oferty montażu cichej, bezawaryjnej, wydajnej i energooszczędnej klimatyzacji w firmie Duel.

Weź sprawy na chłodno

Nasza klimatyzacja może zostać zainstalowana w Twoim domu lub biurze w dwóch wersjach – MONO Split i MULTI Split. Wersja  MONO to pojedyńcza jednostka chłodząca. W wersji MULTI jednostki chłodzące rozlokowane są w różnych miejscach, tak aby wszędzie zapewnić optymalną temperaturę. Wbrew obiegowym opiniom klimatyzator nie służy jedynie do chłodzenia. W razie potrzeby może również podnieść temperaturę w pomieszczeniu. Dzięki temu ochroni Ciebie, Twoich domowników lub pracowników przed nieprzyjemnym chłodem w razie nagłego załamania pogody.

Zimna kalkulacja

Klimatyzacja instalowana przez Duel to nie tylko większy komfort wypoczynku w domu i efektywność pracy w biurze. Oferowane przez nas nowoczesne klimatyzatory zapewniają dużą oszczędność energii elektrycznej. Są wyposarzone w opcję płynnej regulacji mocy, dzięki której włączają się jedynie wtedy, gdy jest to konieczne do utrzymania właściwiej temperatury. Instalacje klimatyzacyjne oferowane przez firmę Duel są przyjazne dla środowiska i projektowane tak, by zapewnić przyjemny chłód jak najniższym kosztem. Dzięki temu klimatyzacja przestaje już być luksusem, a staje się standardem w zasięgu Twojej ręki.

Klimatyzacja w Zabrzu

Prowadzimy montaż systemów klimatyzacji na terenie Zabrza oraz całego śląska.

DUEL logo