Usługi

Wykonywanie wszelkiego rodzaju systemów grzewczych

Naszą główną działalnością jest budowa systemów grzewczych. Instalujemy wszelkiego rodzaju systemy grzewcze w lokalach mieszkalnych, użytkowych oraz domach. Systemy, które montujemy mogą być połączone z wewnętrzną instalacją sanitarną, mogą współpracować z zasobnikami wody użytkowej, kolektorami słonecznymi, pompami ciepła. W razie potrzeby dobierzemy dla klienta najbardziej korzystne rozwiązanie i poprowadzimy projekt całościowo: od pomysłu, poprzez projekt formalny, przygotowanie potrzebnej dokumentacji do budowy i na samym końcu kontroli poprawnego działania, a nawet w razie potrzeby szkolenia z obsługi instalacji.

Projektowanie oraz wykonywanie instalacji sanitarnych

Oferujemy usługi w zakresie projektowania i budowy instalacji sanitarnych. Szybko, solidnie i w korzystnej cenie. Jeśli myślisz o remoncie, modernizacji, budowie domu - koniecznie powinieneś się z nami skontaktować. Chętnie doradzimy, przygotujemy projekt i zrealizujemy każde zlecenie. Z niecierpliwością czekamy na wiadomość od Ciebie!

Projektowanie oraz wykonywanie instalacji grzewczych

Potrafimy zadbać o to, by w Twoim domu zawsze panowała ciepła atmosfera. Doradzimy najlepsze rozwiązania i przygotujemy projekty. Wykonamy instalację grzewczą tanio, solidnie, bezpiecznie i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Jedyne, co powinieneś zrobić, to wysłać do nas wiadomość lub zatelefonować. Nasi specjaliści chętnie służą poradą.

Projektowanie oraz wykonywanie instalacji gazowych

W kwestii projektowania oraz budowy instalacji gazowej warto zaufać naszym fachowcom. Prace muszą być wykonane zgodnie z przepisami, bezpiecznie i solidnie. Nasza firma zapewnia materiały najwyższej jakości i w atrakcyjnych cenach. Realizujemy wszelkiego rodzaju instalacje gazowe, zgodnie z życzeniami Klienta i wymogami bezpieczeństwa. Czekamy na Twoje zlecenie!

Likwidacja barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych w mieszkaniach

W zakres naszych usług wchodzi również likwidacja barier architektonicznych stanowiących poważną przeszkodę w funkcjonowaniu osób niepełnosprawnych. LIkwidujemy progi, poszerzamy przejścia, montujemy dodatkowe poręcze, przystosowujemy lokale do indywidualnich potrzeb osób niepełnosprawnych.

Dobudowa kominów spalinowych i wentylacyjnych, instalacja wkładów kwasoodpornych.

W naszej ofercie znajduje się również budowa kominów spalinowych i wentylacyjnych a także instalacja wkładów kwasoodpornych. Wykonamy kominy wszędzie tam, gdzie te istniejące obecnie są niewystarczające.

DUEL logo