Rodzaje ogrzewania

Rodzaje centralnego ogrzewania

W ramach naszej działalności prowadzimy projekty budowy wszystkich rodzajów systemów centralnego ogrzewania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży systemów grzewczych potrafimy zaproponować naszym klientom rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb i skrojone na miarę.  Zaproponujemy najlepsze możliwe rozwiązanie, które będzie się sprawdzało przez wiele lat eksploatacji.  Sprawdź, który rodzaj centralnego ogrzewania będzie odpowiadał twoim potrzebą. W razie jakichkolwiek pytań możesz zadzwonić do nas lub wysłać maila z zapytaniem.

Wykonamy każdy rodzaj systemu grzewczego w twoim mieszkaniu lub domu

Budowa instalacji centralnego ogrzewania

feature-5

Centralne ogrzewanie gazowe

Gaz ziemny to wygodne i czyste paliwo. Centralne ogrzewanie gazowe  jest komfortowe bo właściwie nie wymaga obsługi. Kotły mogą być niewielkich rozmiarów. Sprawdzi się wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na oddzielną kotłownię.
feature-6

Centralne ogrzewanie węglowe

Nowoczesne piece i tradycyjne paliwo w postaci węgla to przepis na ogrzewanie, które sprawdzi się w wielu miejscach na terenie aglomeracji śląskiej.
feature-9

Elektryczne kotły CO

Energia elektryczna znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie z jakiegoś powodu nie można skorzystać z innych rozwiązań. Elektryczny kocioł CO to sposób na wygodne i ekologiczne ciepło w twoim mieszkaniu lub domu.
feature-7

Centralne ogrzewanie na pelet

Ogrzewanie zasilane wydajnym, ekologicznym i czystym paliwem jakim jest Pelet zyskuje coraz większe uznanie wśród naszych klientów.

 

 

DUEL logo