Centralne ogrzewanie elektryczne

Centralne ogrzewanie elektryczne Duel – moc ciepła w Twoim domu

Prąd elektryczny stanowi najczystsze i najbardziej przyjazne dla środowiska źródło energii. Sercem centralnego ogrzewania jest nowoczesny, sterowany elektronicznie kocioł elektryczny. Zapewnia on nie tylko przyjemne ciepło w mieszkaniu, ale także stały dopływ bieżącej, gorącej wody. Kotły oferowane przez firmę Duel mogą być zintegrowane z innymi kotłami zapewniając nieprzerwany komfort cieplny. Mogą również być wykorzystywane w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym. Specjalne czujniki zapewniają szybką reakcję na zmiany  temperatury, a więc w Twoim mieszkaniu nigdy nie zagości nieprzyjemny chłód. Kocioł może zostać w prosty sposób zaprogramowany przez użytkownika, dzięki czemu praca urządzenia będzie odpowiadała zapotrzebowaniu w danej chwili.

Wbrew obiegowym opiniom eksploatowanie centralnego ogrzewania elektrycznego nie musi być wcale kosztowne. Kotły oferowane przez firmę Duel posiadają doskonałe zabezpieczenia termiczne i urządzenia umożliwiające płynną modulację mocy. Energia elektryczna zostaje więc wykorzystana w maksymalnie ekonomiczny sposób.

Bezawaryjny system elektrycznego centralnego ogrzewania Duel to same plusy

W przypadku instalacji montowanych przez przypadkowe firmy często dochodzi do awarii, które nieraz mają bardzo przykre skutki. Każdy z nas z pewnością zetknął się z zalaną podłogą lub zniszczoną ścianą. Takie usterki zwykle zdarzają się w najmniej odpowiednich okolicznościach.

Przyczyną może być korozja, nieprzemyślany projekt lub montaż z wykorzystaniem elementów o niskiej trwałości. W tym przypadku na pewno warto zaufać naszym fachowcom. Kotły instalowane przez Duel posiadają specjalne filtry, które chronią Twoją instalację przed wewnętrzną korozją. Do montażu naszego systemu ogrzewania zawsze używamy materiałów wysokiej jakości, a wszelkie prace poprzedza projekt wykonany przez naszych specjalistów. Jedyny minus to ten, który znajduje się w gniazdku.

Ogrzewanie elektryczne – elektryzująca opcja

Centralne ogrzewanie elektryczne to propozycja dla wymagających. Czystość, komfort, bezpieczeństwo i estetyka połączone w całość. Wszystko w rozsądnej cenie zapewnionej przez firmę Duel. Twoja rodzina i przyjaciele z pewnością to docenią.

DUEL logo