Centralne ogrzewanie na pelet

Centralne ogrzewanie na pelet - Duel Systemy grzewcze klimatyzacjeCo to jest ogrzewanie peletowe?

Jeśli poszukujesz taniego i ekologicznego paliwa umożliwiającego efektywne ogrzewanie Twojego domu, koniecznie powinieneś zapoznać się z ofertą Duel dotyczącą centralnego ogrzewania na pelet.

Pelet jest to materiał opałowy wytwarzany za pomocą specjalnej technologii ze sprasowanych drzewnych wiórków, trocin i zrębków. Do produkcji peletu możliwe jest również wykorzystywanie słomy i kory. Pelet najczęściej występuje w postaci granulatu przypominającego niewielkie kulki lub walce i charakteryzuje się przyjemnym zapachem świeżego drewna.  Jest stosunkowo lekki i miły w dotyku.

Z pewnością już zauważyłeś, że mamy do czynienia z surowcem naturalnym, czystym i bezpiecznym, którego zalety trudno jest przecenić.

Pelet pakuje się w worki, co czyni go łatwym w transporcie. Dzięki temu nie trzeba go, łopata po łopacie, zrzucać do piwnicy. Szybko i łatwo może zostać dostarczony wszędzie tam, gdzie jest potrzebny. Czyste ręce i schludny dom to efekt zainstalowania centralnego ogrzewania na pelet firmy Duel. Skorzystaj więc z naszej oferty i zostań pionierem nowoczesnych rozwiązań grzewczych w swojej okolicy.

Czemu warto zainstalować centralne ogrzewanie na pelet?

Centralne ogrzewanie peletowe firmy Duel to wygoda i nowoczesność. Instalując je możesz pokazać innym, że potrafisz zadbać o swój dom, rodzinę i otoczenie. Pelet jest bezpieczny i łatwo go przechowywać. Spalany nie emituje do środowiska tak wielu niebezpiecznych dla zdrowia substancji, jak może dziać się to w przypadku wielu innych materiałów opałowych.  W dodatku korzystając z oferty Duel masz pewność, że instalacja zostanie wykonana fachowo, co zapobiegnie występowaniu niespodziewanych awarii. Czy trzeba czegoś więcej?

Dlaczego kotły centralnego ogrzewania oferowane przez Duel są lepsze od innych, zwykłych kotłów?

Na pewno zgodzisz się, że instalacja centralnego ogrzewania to ważna decyzja. Dlatego powinien poprzedzać ją namysł i wybór najlepszej oferty. Zastanów się więc, jakie wymagania powinien spełniać idealny kocioł centralnego ogrzewania, tak by mógł przez długie lata służyć nie tylko Tobie, ale i Twoim bliskim. Zapewne odpowiesz: łatwy w obłudze. Oszczędny. Bezawaryjny. Bezpieczny. Nowoczesny. Efektywny. Zgodny z obowiązującymi normami i posiadający niezbędne atesty. Zamontowany przez fachowców. Zapewniający ciepło nawet, gdy na dłuższy czas wyjadę z domu. Mamy dla Ciebie takie kotły i właśnie to odróżnia nas od innych.

Zobacz proponowane przez nas kotły na pelet:

Wszystkie kotły peletowe ->

DUEL logo