Centralne ogrzewanie węglowe Zabrze

centralne ogrzewanie węglowe - Duel systemy grzewcze klimatyzacjeNowoczesny system ogrzewania węglowego – wypróbowany sposób na ciepły dom

Na przekór przemijającym modom centralne ogrzewanie węglowe okazuje się być doskonałą inwestycją na przyszłość. „Czarne złoto”, jak czasami określa się węgiel, to paliwo wypróbowane przez stulecia. Posiadanie własnej instalacji centralnego ogrzewania węglowego uniezależnia Twój dom od zmiennych cen i kapryśnych dostaw innych źródeł energii. Wystarczy zgromadzić zapas węgla, by cała Twoja rodzina poczuła się bezpieczna. Węglowa instalacja grzewcza zdaje egzamin w każdym budynku, również tam, gdzie z różnych powodów wykonanie instalacji innego typu jest kłopotliwe lub narażałoby Cię na dodatkowe koszta. Jest to więc propozycja skierowana przede wszystkim do roztropnych właścicieli domów, poszukujących stabilnego źródła ogrzewania. Centralne ogrzewanie węglowe Duel to rozwiązanie, które sprawdzi się nawet w niepewnych czasach.

Centralne ogrzewanie węglowe firmy Duel – komfort i gwarancja bezpieczeństwa

Możesz być pewien, że przy budowie Twojej węglowej instalacji centralnego ogrzewania wykorzystamy najnowsze rozwiązania techniczne. Proponowane przez nas kotły węglowe są w stanie pracować bez ingerencji użytkownika nawet przez kilka dni. Zainstalowane w odpowiednich miejscach czujniki utrzymują stałą, wybraną przez Ciebie temperaturę. Dzięki temu po powrocie z wyjazdu zawsze wrócisz do przytulnego, emanującego przyjemnym ciepłem domu. Praca urządzeń węglowego systemu ogrzewania jest nadzorowana przez specjalistyczne, elektroniczne czujniki. W przypadku jakiejkolwiek niestabilności w funkcjonowaniu systemu możesz zostać powiadomiony SMS-em. Dzięki temu, nawet gdy jesteś poza domem – zawsze stoisz na straży swojej własności.

W sezonie grzewczym centralne ogrzewanie węglowe może być doskonałym źródłem ciepłej wody, tak potrzebnej w domowym gospodarstwie. Gwarantujemy, że zawsze będziesz mógł pozwolić sobie na relaksującą, gorącą kąpiel. Niestety – towarzystwo i masaże trzeba zapewnić sobie we własnym zakresie.

wszystkie piece węglowe ->

Z centralnym ogrzewaniem węglowym Duel możesz sporo zaoszczędzić…

W wielu rejonach Polski, na przykład na Śląsku – węgiel jest jednym z najtańszych i najbardziej dostępnych źródeł energii. Dodatkowo, ekologiczne kotły centralnego ogrzewania instalowane przez Duel cechuje wysoka energooszczędność. Zapewniają one skuteczne ogrzewanie domu przy minimalnym spalaniu węgla. Instalacja centralnego ogrzewania węglowego Duel to racjonalna decyzja, która procentuje w krótkim czasie

DUEL logo